קצת על התקופה האחרונה

נעלמתי! לממש הרבה זמן! באמת שלא התכוונתי!

הייתי עסוקה בהרבה עניינים, טיול לפריז, חתונה של חברים קרובים, תגובה אלרגית לעקיצות יתושים שהשביתה אותי לכמה ימים, בקיצור היה מעניין ועמוס.. אבל אם להיות כנה כמעט חצי מהזמן השקעתי בנושא אחד – חיפוש מצלמה.

זוכרים שהתחלתי ללמוד צילום? אם אתם עוקבים כנראה שכן.. ואם לא אז תתחילו לעקוב! למה אתם מחכים? :)
בכל מקרה, הרגשתי שצברתי מספיק ידע וניסיון על מנת לקבל החלטה מושכלת מי תזכה להיות המצלמה הבאה שלי.

בתור חובבת קאנון מושבעת היה ברור לי שאני קונה את אחת מהמצלמות של החברה האהובה עלי, עכשיו אתם בטח שואלים את עצמכם כמה זמן כבר לוקח לבחור דגם מחברה אחת?! שמחה ששאלתם! עוד לא נתקלתם באדם יסודי ואובססיבי כמוני, אפשר לומר שאחרי כל מה שחקרתי יש מצב שאני יודעת לבנות מצלמה בעצמי.

ספויילר קטן.. לא קניתי קאנון בסוף (לפחות לבנתיים) ומכאן אתם יכולים לדמיין את התרחבות החיפושים, כשאקבל את המצלמה ואתנסה איתה קצת אעלה פוסט יעודי.

לחדי העין שבינכם נוסף בקצה השמאלי העליון באתר לינק לעמוד הפייסבוק שפתחתי לבלוג. פתחתי את העמוד כיוון שקיבלתי בקשות מקוראים לשתף אותי בתמונות של מתכונים שהם ניסו מהבלוג. בהתחלה נתתי את המייל של הבלוג ואז חשבתי לעצמי שיותר נחמד יהיה אם כולם יוכלו לשתף ולראות את התוצרים המדהימים!

מעבר לפלטפורמה לשיתוף אני רואה בעמוד הפייסבוק מגרש משחקים, אני מעלה לשם תמונות של מתכונים שאני מנסה, תמונות של ארוחת הבוקר שלי מצולמת דרך מצלמת האייפון, המלצות קטנות ושאר שטויות שלא שוות פוסט נפרד.

על תמונת רול הקינמון שהעלתי קיבלתי בקשות למתכון, הם אומנם הצטלמו יפה והיו מאוד טעימים ביום הראשון, אבל למחרת היו קצת יבשים.. כך גם עם עוגות שמרים שונות שניסיתי..

אני עדיין מחפשת עבורכם מתכונים טובים, אני לא אוהבת להעלות מתכונים בינוניים שאני לא שלמה איתם, אז עוד קצת סבלנות והמתכונים המושלמים ימצאו!

העלתי פוסט על פסטיבל השוקולד שמסכם את רצף הפוסטים על הטיול לטוסקנה, בקרוב המון ביקורות מסעדות ומתכונים. מבטיחה לנסות לא להעלם או לפחות להשאיר לכם הודעה :)

שיהיה שבוע נפלא!

3 תגובות בנושא “קצת על התקופה האחרונה

  1. קרן

    יש לי טיפ מצויין לשמירה על העסיסיות והטריות של העוגה גם ביום שאחרי.
    קראתי אותו בבלוג אפייה אמריקאי והוא עובד מצויין!
    כשמכינים את הרולדה, מעל שפכת המילוי, שוקולד או קינמון, מה שמעדיפים, מורחים שכבה דקה בעובי כסנטימטר של קצף ביצים(חלבון וסוכר, ממש כמו למרנג).
    בזמן האפיה בגלל השומן של המילוי נקצץ לא מתקשה לכדי מרנג והופכת את העוגה לעסיסית במיוחד ושומר על הטריות ל5 ימים לפחות.

השאר תגובה